Laureaci Konkursu Pocztówka Wielkanocna 2015

 

Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu Pocztówka Wielkanocna. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy nauczycielom, instruktorom, rodzicom. Nadesłano 486 prac, z których nagrodzono i wyróżniono ok. 100. Zamieszczamy laureatów nagród, wyróżnień i dyplomów uznania.

Wszyscy nominowani do Nagrody Telewizji i Nagrody Publiczności otrzymują dyplomy uznania. Uprzejmie informujemy, że dyplomy uznania  wyślemy pocztą po skontaktowaniu się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zgłoszeniu takiej potrzeby. Terminy i szczegóły związane z odbiorem nagród znajdziecie Państwo w regulaminie.

Kategoria I - Dzieci Przedszkolne

Aniela Worobiej - I nagroda,Przedszkole Samorządowe nr 76 w Białymstoku
Wojciech Jasiński - II nagroda,Przedszkole Pod Kasztanem w Białymstoku
Oliwier Cylwik - III nagroda,Niepubliczne Przedszkole Domowe w Białymstoku
Julia Bednarska - III nagroda,Przedszkole Samorządowe nr 60 w Białymstoku
Jakub Winkiewicz - wyróżnienie,Przedszkole Pod Kasztanem w Białymstoku
Daria Parafianowicz - wyróżnienie,Przedszkole Samorządowe nr 76 Białymstoku
Oliwia Wierzbicka - wyróżnienie, Przedszkole Tęczowy Promyk  w Białymstoku
Julia Fornalska - wyróżnienie, Przedszkole Samorządowe nr 46 Białystok
Lena Perkowska - wyróżnienie, Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku
Julia Andrejuk - wyróżnienie, Przedszkole Samorządowe nr 77 w Białymstoku
Judyta Skutnik - wyróżnienie, Przedszkole Samorządowe nr 60 w Białymstoku
Zofia Giba - wyróżnienie, Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole w Białymstoku
Karol Stypułkowski - wyróżnienie, Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole Białystok
Oliwia Iwaniuk - wyróżnienie, Niepubliczne Przedszkole nr 6 w Białymstoku

Kategoria II - klasy 0 - III

Franciszek Bach - I nagroda, Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie
Zuzanna Lulewicz - II nagroda, Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie
Martyna Pawelec - III nagroda, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
Oliwia Albowicz - III nagroda, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku
Szymon Kamiński - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku
Klaudiusz Janik - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Maja Majewska - wyróżnienie, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie
Aleksandra Waszkiewicz - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej
Aleksandra Wołpiuk - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II nr 1 w Łapach
Aleksandra Kizińska - wyróżnienie, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
Marcin Domaszuk - wyróżnienie, Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym
Emilia Grabowska - wyróżnienie, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie, Szkoła Podstawowa nr 4
Julia Anastazja Dębko - wyróżnienie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce
Marta Brzosko - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku
Bartosz Mazurek - dyplom uznania,
Kinga Dzienis - dyplom uznania, Zespół Szkół Publicznych Nr 3 w Kościerzynie
Jan Czyżewski - dyplom uznania, Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku
Julia Kozak - dyplom uznania, Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym
Małgorzata Gierej - dyplom uznania, Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku
Marta Filipiuk - dyplom uznania, Zespół Szkół w Białce, Radzyń Podlaski
Natalia Maliszewska - dyplom uznania, GOAKiR w Szudziałowie
Amelia Porzezińska - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Adam Joka - dyplom uznania, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Maja Ziobroniewicz - dyplom uznania, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Zuzanna Kiszkiel - dyplom uznania, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce

Kategoria III - klasy IV - VI

Kaja Frąszczak - I nagroda, Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach-Kossakach
Malwina Ryszkiel - II nagroda, GOAKiR w Szudziałowie
Kacper Konopka - II nagroda, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Łapach

Magdalena Galicz - II nagroda, Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie

Magdalena Duchnowska III nagroda, Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach-Kossakach
Arkadiusz Mazurek - III nagroda, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Małgorzata Dzietko - III nagroda, GOAKiR w Szudziałowie
Agata Piekarska - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie
Agnieszka Woronowicz - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa w Babikach
Emilia Szczęsnowicz - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa w Babikach
Wiktoria Borkowska - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie
Aleksandra Piotrowska - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 34 im. Gen. J.Z. Bema w Białymstoku
Kacper Żmuda - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży
Kinga Szustakiewicz - wyróżnienie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce
Oliwia Balczun - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa nr 34 ul Pogodna 12 w Białymstoku
Bartłomiej Matusiak - wyróżnienie, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w  Kościerzynie
Katarzyna Wirzba - wyróżnienie, Zespół Szkół Publicznych w Kościerzynie
Wiktoria Ożarowska - wyróżnienie, Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach-Kossakach
Agata Daniłowicz - wyróżnienie, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Natalia Sokołowska - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Oliwia Szurczak - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
Kamila Kozicka - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach-Kossakach
Wioleta Borawska - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku Podlaskim
Adrian Daniluk - dyplom uznania, Zespół Szkół w Michałowie
Aleksandra Aleksiejew - dyplom uznania, Zespół Szkół Miejskich w Grajewie
Julita Stypułkowska - dyplom uznania,  Szkoła Podstawowa nr 1 Wysokie Mazowieckie
Artur Zalewski - dyplom uznania,  Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach-Kossakach

Jakub Kulgawczuk - dyplom uznania, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku

Kategoria IV - Gimnazja i Licea

Krystian Adam Wieśniuk - I nagroda, Bielski Dom Kultury
Łucja Surowik - II nagroda, Liceum Plastyczne w Łomży
Natalia Kiersznowska - III nagroda, Bursa Szkolna nr 3, ul. Zjazd 3, 18-400 Łomża
Małgorzata Sakowicz - wyróżnienie, Bursa Szkolna nr 3 w Łomży
Andżelika Etmańska - wyróżnienie, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie
Natalia Gryko - wyróżnienie, Niepubliczne Gimnazjum w Michałowie
Hanna Trusiak - wyróżnienie, Publiczne Gimnazjum nr 5 w Białymstoku
Marta Popko - wyróżnienie, Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie
Patrycja Kalinowska - wyróżnienie, Publiczne Gimnazjum nr 8 Białystok
Justyna Jankowska - dyplom uznania, Publiczne Gimnazjum w Szepietowie
Matan Elżbieta - dyplom uznania,  Gimnazjum w Mońkach
Paniucki Radosław - dyplom uznania, Gimnazjum w Mońkach
Wioleta Łupińska - dyplom uznania, Łapy
Ewelina Sakowicz - dyplom uznania, Bursa Szkolna w Łomży
Kuc Magdalena - dyplom uznania, Gimnazjum w Mońkach
Paweł Dorosz -dyplom uznania, Publiczne Gimnazjum nr 15 w Białystok
Małgorzata Wróblewska - dyplom uznania,  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku

Kategoria V - Osoby z niepełnosprawnością

Adrian Klepadło - I nagroda, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Tomasz Gliński - II nagroda, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Białymstoku
Janina Skutnik - II nagroda, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Paweł Brzostek - III nagroda, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Agnieszka Trepczyk - III nagroda, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy
Kamil Bajko - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Rafał Czech - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Anna Purta - wyróżnienie, Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczy w Downarach 52
Mariusz Korol - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Michał Krajewski - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Magdalena Mientus - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Mateusz Dudziński - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Monika Harasimczuk - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Justyna Filipiuk - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Paweł Gęślicki - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Ewa Nowicka - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Katarzyna Petelska - wyróżnienie, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół nr 16 Białystok
Wojciech Radkiewicz - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Szymon Kowalewski - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Kinga Skinder - wyróżnienie, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Jakub Toczydłowski - wyróżnienie, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Radosław Oźlański - wyróżnienie, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Krzysztof Bielawiec - wyróżnienie, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Michał Sadowski - wyróżnienie, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Piotr Chylicki - wyróżnienie, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Mońkach
Karolina Gołaszewska - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Jakub Aksiucik - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Rafał Szemiot - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Grzegorz Grodzki - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Jakub Stary - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Rafał Nowik - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Magdalena Cieśluk - wyróżnienie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
Aneta Gostkowska - wyróżnienie, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy

I Nagroda Specjalna - Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy

I Nagroda Specjalna - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

II Nagroda Specjalna - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku

II Nagroda Specjalna - Szkoła Specjalna Przysposabiająca do pracy w Mońkach


Wyróżnienie "Światło i wszystko jasne"
Dominika Falkowska Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem
Paulina Bonifatiuk  Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie

zakwalifikowane do wydania w 2016 r.:

Kinga Sacharkiewicz - GOKiR w Szudziałowie

Kornelia Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Pawła II - Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Białymstoku

Oliwia Kierznowska -  Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie

 


Prace wydane w formie pocztówki wielkanocnej:

Julia Bednarska, Przedszkole Samorządowe nr 60 w Białymstoku

Dominika Sawicz, Szkoła Podstawowa nr 5 w Bielsku Podlaskim

Magda Mientus, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu

Łucja Surowik, Liceum Plastyczne w Łomży

Małgorzata Sakowicz, Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

 

NAGRODA TVP Białystok -  Martyna BEK (152 głosy)

NAGRODA Publiczności - Dominika Sawicz (72 głosy)

Nagroda SMM Musica Sacra -Wiktoria Hryniewicka - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie

Wyróżnienie SMM Musica Sacra- Dominika Sawicz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Bielsku Podlaskim

Wyróżnienie SMM Musica Sacra - Leonard Piotrowski - Przedszkole Niepubliczne nr 5 Pod Kasztanem w Białymstoku

Nagroda Impresariatu Muzycznego Pro Art - Klaudia Oleksik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Wyróżnienie Impresariatu Pro Art - Szymon Kulesza - Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku

Wyróżnienie Impresariatu Pro Art - Natalia Aleksiejuk - Gminny Zespół Szkół w Michałowie

GRATULUJEMY!