Aktualności

XXVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Super Mikrofon Radia Jard - wyniki

 

Po raz dwudziesty szósty odbywający się w Klubie Rozrywki Krąg w Białymstoku Festiwal Piosenki zgromadził licznie młodzież z całej Polski, z Łotwy i Białorusi. Aleksander Pałac powiedział, że konkurs ten nabrał wielkich i pozytywnych rozmiarów.

Poziom śpiewających był bardzo wysoki. Nie brakowało wykonawców, którzy po raz pierwszy pojawili się na Festiwalu zapadając w pamięć swoimi interpretacjami. Wszystkim, którzy nie zdobyli nagród serdecznie dziękujemy. Wszystkich zachęcamy: szukajcie swojego indywidualnego stylu, kształtujcie swoją własną osobowość artystyczną, podnoście stale swoje umiejętności i przyjeżdżajcie na kolejne edycje. Słuchajcie swoich instruktorów i wyruszajcie na inne Festiwale w Polsce i nie tylko... Poniżej zamieszczamy listę laureatów we wszystkich kategoriach:

Czytaj więcej...

Wielkanocne Pogorzałki - 23.04.2017 - konkursy i nie tylko...

Po raz drugi w niedzielę 23 kwietnia 2017 r. od godz. 13 w ramach XIV Podlaskiego Festiwaluw Wielkanocnego odbędzie sie festyn Wielkanocne Pogorzałki. W ramach wydarzenia: konkursy dla kół gospodyń wiejskich (na potrawę wielkanocną - żurek, babka i nalewka oraz stroik wielkanocny).

Czytaj więcej...

Strona 1 z 5