Kategoria I – Przedszkola
I miejsce BLANKA KRÓL – Prywatne Przedszkole Pod Kasztanem w Białymstoku
II miejsce LAURA ROGOWSKA – Koło Plastyczne Dwa łyki plastyki, Przedszkole Samorządowe nr 76 w Białymstoku
III miejsce KACPER OSTAPIUK – Zespół Szkół w Białce k Radzynia Podlaskiego
III miejsce BARTOSZ CHRZANOWSKI – Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk w Białymstoku
Wyróżnienia:Sebastian Koziak, Tomasz Zieniewicz, Bartosz Ignatiuk, Anielka Worobiej, Amelia Gos, Gabriela Bożyk, Magdalena Sokólska, Weronika Czajkowska, Amelia Sosnowska
Kategoria II – klasy 0 – III
I miejsce ZUZANNA BARANOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
II miejsce KLAUDIA PIĄTKOWSKA – Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym
III miejsce KRYSTIAN KISZKIEL - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie
III miejsce WIKTORIA MUSIEJUK - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie
Wyróżnienia: Anna Staszek, Michał Majewski, Ksenia Kulikowska, Aleksandra Dziewiątkowska, Michalina Kossakowska, Natalia Kiejko, Oliwia Ignatowicz, Oliwia Filewicz, Amelia Sadowska, Zuzanna Dąbrowska, Maria Bączek, Emilia Grabowska, Amelia Wyszyńska
Kategoria III – klasy IV-VI
I miejsce EMILIA KULESZA – Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem
II miejsce NATALIA NOSEWICZ - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie
III miejsce MARTA JUCHNIK – Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
III miejsce AGNIESZKA ŁUPIŃSKA - Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
Wyróżnienia: Aleksandra Burak, Roksana Szkiłądź, Weronika Trochimczyk, Katarzyna Zielińska, Krystian Łukaszewicz, Aneta Hancewicz, Mateusz Sokólski, Arkadiusz Mazurek , Sabina Kuligowska, Aleksandra Przekopowska
Kategoria IV – gimnazja i licea
I miejsce MARTA ŁUKOWICZ – Zespół Szkół Publicznych w Kościerzynie
II miejsce WERONIKA ZABOROWSKA – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie
III miejsce GOS JULIA – Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego
III miejsce ARKADIUSZ MAZUREK – Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
Wyróżnienia: Weronika Podgajna, Karolina Sindaj, Justyna Jankowska, Agnieszka Kostecka, Alicja Ramczykowska, Dorota Kisielewska, Marek Sposób
Kategoria V - Niepełnosprawni
I miejsce SYLWESTER BRZOSTEK – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
II miejsce KONRAD ŚWIDER – Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego
II miejsce AGNIESZKA TREPCZYK – Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy
III miejsce WERONIKA KOBRYŃCZUK - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Pozostali uczestnicy w tej kategorii otrzymują wyróżnienia.
NAGRODA STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW MUZYKI MUSICA SACRA W BIAŁYMSTOKU
Agata Daniłowicz – Zespół Szkół Miejskich nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie