XII edycja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) w Białymstoku -zgłoszenia do 1 marca 2015

ogólnopolskiego programu edukacji ekonomicznej dla najmłodszych, realizowanego przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych wraz z Uniwersytetem w Białymstoku, przy współpracy z NBP.

 

Projekt ma na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej od najmłodszych lat. Do uczestnictwa w programie zapraszamy uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych z Białegostoku i okolicznych miejscowości.

 

Każda edycja zajęć to sześć spotkań – wykładów i warsztatów o tematyce ekonomicznej, w szczególności z zakresu podstaw przedsiębiorczości, finansów, zarządzania, marketingu, a także technik autoprezentacji i pracy zespołowej. Równolegle Osoby od najmłodszych lat zainteresowane finansami zachęcamy do udziału w Dziecięcym Uniwersytecie. W ramach EUD organizowane są spotkania dla rodziców i opiekunów dzieci dotyczące wychowania i kształtowania postaw. Zajęcia dla dzieci prowadzą eksperci akademiccy z zakresu ekonomii i zarządzania, natomiast dla rodziców, specjaliści z obszaru pedagogiki, psychologii i socjologii. Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca 2015 r. Formularz zapisów dostępny jest na stronie internetowej EUD: www.uniwersytet-dzieciecy.pl. Pod tym adresem znajdą Państwo również szczegółowe informacje dotyczące programu, harmonogramu i miejsca spotkań.