23kp

XXIII Koncert Pamięci - Polsko moja odbył się we czwartek 03.11.2022 r. o godz. 11 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku  w montażu słowno-muzycznym wystąpiła młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K.Baczyńskiego w Białymstoku oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S.Staszica w Białymstoku. Prowadzenie - Lidia M. Trojanowska i Jerzy Bołtuć

Organizatorzy: III LO im. K.K.Baczyńskiego w Białymstoku, ZSTiO im. S.Staszica w Białymstoku, Podlaskie Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku, Archiwum Państwowe w Białymstoku, Impresariat Muzyczny Pro Art.

 Na naszej nowej stronie. www.trojanowscy.com relacja foto.

relacja foto

IMG 5595 1 2 Duży

Zapraszamy 13.11.2022 (niedziela) o godz. 16.30 do Auli im.J.Korczaka Uniwerystetu w Białymstoku (ul. Świerkowa 20/ bud. C) na widowisko muzyczno-taneczne Na Podlasiu byłem. Wystąpią: Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Skowronki, Harcerski Zespół Pieśni i Tańca im. dh. Wacława Milke, grupa dziecięca Zespołu Pieśni i Tańca Kurpie Zielone oraz grupa reprezentacyjna Samorządowego Ogniska Baletowego w Białymstoku.

W programie: widowisko muzyczno-taneczne, prezentacja śpiewnika Na Podlasiu byłem.

scenariusz i reżyseria Lidia Trojanowska

Opieka Medialna: TVP3 Białystok, bia24, Radio Jard.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Województwa Podlaskie

mecenat: SaMASZ sp. z o.o, Bartosz sp.j.