soliści do 7 lat
MACIEJ RADZAJEWSKI BIAŁYSTOK – I miejsce
LYSAYA HANNA BRZEŚĆ II miejsce
JULIA KOSTRZEWA BIAŁYSTOK – III miejsce
ALEKSANDRA WOŁCZYK Hajnowski Dom Kultury – wyróżnienie
SEBASTIAN WALENTO SUWAŁKI - wyróżnienie
soliści 8 - 10 lat
AGATA DANIŁOWICZ GRAJEWO - I
ALEKSANDRA CZAPLICKA GRAJEWO - I
MARIA SAWICKA Hajnowski Dom Kultury - II
WANDA GINSZT HDK - III
MAŁGORZATA MOSZCZYŃSKA BIAŁYSTOK - wyróżnienie
JAKUB WALENDYKIEWICZ SUWAŁKI - II miejsce
AMELIA MARIA KAMIŃSKA BIAŁYSTOK - wyróżnienie
DARIA GILEJKO GRAJEWO - wyróżnienie
MARTYNA KOCIAKOWSKA BIAŁYSTOK - wyróżnienie
GUSTAW GABRYLEWSKI - wyróżnienie
GABRIELA ŁAZARSKA SUWAŁKI - wyróżnienie
POTAPOV MARK MOSKWA - wyróżnienie
NATALIA BIELECKA - wyróżnienie
PATRYCJA GOŁĘBIEWSKA BIAŁYSTOK – III miejsce
soliści 11 - 13
NIEKLIUDAVA YANA BIAŁORUŚ - wyróżnienie
ANGELINA MALIAUKA BRZEŚĆ wyróżnienie
IVUTS ANGELINA BIAŁORUŚ - wyróżnienie
KATARZYNA DRUŻBA HDK - wyróżnienie
MARTA TCHÓRZEWSKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – I miejsce
IZABELA KARCZEWSKA HDK – II miejsce
MAGDALENA DĄBKOWSKA MDK ŻYRARDÓW – III miejsce
ELENA TROFIMCZUK BIAŁORUŚ - wyróżnienie
soliści 14 - 16
ANITA ŁOSIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR , GIMNAZJUM NUMER 2 MRĄGOWO - wyróżnienie
ALEKSANDRA PALCZAK LIPNO – wyróżnienie
KAROLINA MIREK HAJNÓWKA – wyróżnienie
DARIA DOROSZEWA BIAŁORUŚ – II miejsce
GABRIELA BEDNAREK BIAŁYSTOK - wyróżnienie
KUTSKO ALEKSANDRA BIAŁORUŚ – III miejsce
ANNA SZUTKIEWICZ BIAŁYSTOK – III miejsce
ALEKSANDRA MUSZYŃSKA BIAŁYSTOK – II miejsce
KATARZYNA OLECHNO DĄBROWA BIAŁOSTOCKA – I miejsce
PAULINA SZTUKIEWICZ BIAŁYSTOK - wyróżnienie
soliści powyżej 16 lat
ALEKSANDRA KOSIOREK WĘGROWSKI OŚRODEK KULTURY - I miejsce
ADRIANNA PRUSINOWSKA HDK – II miejsce
MAŁGORZATA PRIEBE SIEMIATYCZE - III miejsce
JULIA WAWRESZUK HDK – IV miejsce
ANNA ZARZECKA GRAJEWO – V miejsce
EDUARD BUTRIM – V miejsce
RENATA TUSZYŃSKA HDK – VI miejsce
AGATA ŻELAZOWSKA WARSZAWA – VI miejsce
OLGA ARUSZTOWICZ - WĘGROWSKI OŚRODEK KULTURY – VII miejsce
duety 13 - 16
ROKSANA BATOROWICZ i MARTA HERMAN WĘGROWSKI OŚRODEK KULTURY - I miejsce
PAULINA SZTUKIEWICZ i PATRYCJA ZIUZIA PG 9 BIAŁYSTOK – II miejsce
PATRYCJA WIELGAT i MILENA WIELGAT WĘGROWSKI OŚRODEK KULTURY – III miejsce
duety powyżej 16 lat
ALEKSANDRA KOSIOREK i OLGA ARUSZTOWICZ WĘGROWSKI OŚRODEK KULTURY - I miejsce
MAGDALENA TWORKOWSKA i MAŁGORZATA PRIEBE BIELSK PODLASKI – I miejsce
zespoły do lat 10
ZESPÓŁ SIENAZI LITWA - I miejsce
WĘGROWSKA SZKOŁA MUSICALOWA – II miejsce
zespoły 11 - 16 lat
MAŁE HDK HAJNOWSKI DOM KULTURY – I miejsce
ZESPÓŁ ŚWIETLIK SUWALSKI OŚRODEK KULTURY – II miejsce
WĘGROWSKA SZKOŁA MUSICALOWA – III miejsce
zespoły powyżej 16 lat
STUDIO PIOSENKI HDK HAJNOWSKI DOM KULTURY – I miejsce
WĘGROWSKA SZKOŁA MUSICALOWA - II miejsce
BELIEVE KOBIERZYCE – III miejsce