soliści 8-10 lat
Laura Kamińska – Bielsk Podlaski - I miejsce
Nela Zawadzka - Warszawa - II miejsce
Maja Kałęka – Suwałki - III miejsce
Kornelia Zajkowska – Białystok - Wyróżnienie
Mikołaj Gajowy – Łuków - Wyróżnienie
Nikola Wądołowska – Białystok - II miejsce
Yana Leonoviec – Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie
Anastazja Sekackaja - Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie
Alina Markievich - Mińsk – Białoruś - III miejsce
soliści 11 - 13 lat
Gabriela Perkowska - Grabówka - Wyróżnienie
Damian Śliwiński – Łomża - Wyróżnienie
Agata Daniłowicz – Grajewo - II miejsce
Gabriela Jabłońska – Białystok - Wyróżnienie
Maja Markowska – Białystok - III miejsce
Emilia Kalicka – Choroszcz - Wyróżnienie
Margo Naumienko – Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie
Sofia Borel – Grodno Białoruś - I miejsce
soliści 14 - 16 lat
Ewa Laptsevich – Mińsk – Białoruś - III miejsce
Yana Neklyudava - Mińsk – Białoruś - II miejsce
Maja Guzowska – Białystok - Wyróżnienie
Marta Tchórzewska – Międzyrzec Podlaski - II miejsce
Maja Gradek – Cielądz - Wyróżnienie
Valerija Domashenko - Mińsk – Białoruś - Wyróżnienie
Anastazja Kondurova - Mińsk - Białoruś - Wyróżnienie
Soliści powyżej 16 lat
Anastazja Żegalik - Grodno -Białoruś -wyróżnienie
Kamila Wojtkielewicz - Białystok - III miejsce
Anastazja Czokoj - Mińsk -Białoruś - I miejsce
Katarzyna Pawlak - Koszalin - II miejsce
Bartosz Oszczędłowski - Białystok - wyróżnienie
Vera Karachun - Mińsk - Białoruś - wyróżnienie
soliści do lat 7
Weronika Wierzchowska - Łuków - III miejsce
Dara Sidarevich- Mińsk - Białoruś - Wyróżnienie
Natalia Sienkiewicz - Białystok - III miejsce
Olaf Roszkowski - Białystok - I miejsce
Margaret Shayunova - Mińsk - Białoruś - III miejsce
Hanna Znachonak - Mińsk - Białoruś - II miejsce
Anna Budko - Grodno - Białoruś - III miejsce
Duety do lat 7
Maja Porębska-Śliwko i Wiktor Sawicki - Białystok - II miejsce
Ksenia Smirnova i Paweł Duteń - Mińsk Białoruś - I miejsce
Duety 8 - 12 lat
Zofia Czerska - Kinga Urban - Węgrów - wyróżnienie
Duety powyżej 16 lat
Katarzyna Pawlak i Maria Głowacka - Koszalin - I miejsce
Magda Ciszyńska i Krzysztof Konon - Białystok - II miejsce
Milena Wielgat i Roksana Batorowicz - Węgrów - III miejsce
Zespoły do lat 7
Biedronki - Białystok - III miejsce
Buslik - Mińsk - Białoruś - I miejsce
Rozśpiewane nutki - Białystok - II miejsce
Zespoły do 10 lat
WSM Dzieci - Węgrów - II miejsce
Pesenka - Mińsk - Białoruś -I miejsce
Zespoły 11 - 16 lat
Akacja - Lublin - III miejsce
WSM Juniorzy - Węgrów - IV miejsce
Pesenka - Mińsk - Białoruś - II miejsce
Demex - Chełm - V miejsce
Pesenka 2 - Mińsk - Białoruś - I miejsce
Zespoły powyżej 16 lat
Peremenka - Grodno - Białoruś - III miejsce
Do jutra - Olsztyn - Wyróżnienie
WSM Seniorzy - Węgrów - II miejsce
Trio Pod Akacją - Lublin - I miejsce