Laureaci Pocztówka Wielkanocna 2018
NAGRODA PRO ART - Natalia Nosewicz - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie
NAGRODA PUBLICZNOŚCI - Maciej Maciejewski Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Białymstoku
NAGRODA PUBLICZNOŚCI POŻEGNANIA Z AFRYKĄ - Aleksandra Maria Zajkowska - Szkoła Podstawowa w Kobylinie - Borzymach, Jakub Palecki - Niepubliczna Szkoła św. Cyryla i Metodego w Białymstoku
KATEGORIA IV - KLASA VII, GIMNAZJA I LICEA
I miejsce Luiza Maria Lubowicka - Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem, opiekun Małgorzata Borecka
II miejsce Franciszek Bach - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha
II miejsce Anna Dąbrowska Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży, nauczyciel Magdalena Rusiecka
II miejsce Paweł Gmerek Zespół Szkół nr 17 przy Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku, opiekun Aneta Ramotowska
III miejsce Kamil Bohłako Zespół Szkół nr 17 przy Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku, opiekun Aneta Ramotowska
III miejsce Julia Czyżewska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie, opiekun Danuta Landowska
Wyróżnienia: Marta Żurowska - Miejski Zespół Szkół Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem
Agata Daniłowicz Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie
Bernadetta Kulińska - Bursa Szkolna, ul. Dobra w Białymstoku
Małgorzata Alksnin, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie
Małgorzata Borawska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
Agnieszka Zabłocka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie.
KATEGORIA III KLASY IV - VI
I miejsce Wiktoria Żoch - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha
II miejsce Iga Kućmierowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, opiekun Maria Śmigielska
III miejsce Michalina Bułatewicz - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha
III miejsce Nika Kulikowska - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun: Magdalena Jucha
Wyróżnienia: Magda Niedźwiedzka - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wizny w Wiźnie
Adam Kłocznyk, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku
Gabriel Kłocznyk, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku
Małgorzata Redo, Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku
Ewa Kobeszko - Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie
Amelia Zajkowska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach
Michał Bruszewski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Zuzanna Karwowska - Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Dawid Bartosz Mazurek - Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Julia Kaszkiel, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie
Małgorzata Borawska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
Zuzanna Mentecka -Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Krystian Rutkowski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
KATEGORIA II - KLASY 0-III
I miejsce - Julia Buczkowska - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wizny w Wiźnie, nauczyciel Bożena Staszek
II miejsce Julia Radziewicz - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, opiekun Magdalena Jucha
II miejsce Amelia Kalinowska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach, opiekun Krystyna Rzońca
III miejsce Weronika Średnicka - Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach, opiekun Danuta Zaleska
Wyróżnienia: Mikołaj Kowerda - Niepubliczna Szkoła św. Cyryla i Metodego w Białymstoku
Natalia Kiejko - - Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie
Stanisław Narloch - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Klara Hake - Szkoła Podstawowa nr 5 w Białymstoku
Julia Płońska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach
Anna Staszek - Szkoła Podstawowa w Wiźnie
Bartłomiej Roszkowski - Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
KATEGORIA I - PRZEDSZKOLA
I miejsce - Hanna Rogaczewska - Niepubliczne Przedszkole nr 2 w Białymstoku, opiekun Justyna Muraszewska
II miejsce Weronika Sobolewska - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku, opiekun Emilia Babińska
III miejsce Aleksandra Gołaszewska - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku, opiekun Emilia Babińska, Iwona Markiewicz
III miejsce Milena Garbolińska - Niepubliczne Przedszkole Jasny Cel w Białymstoku, opiekun Dorota Mazuruk
Wyróżnienia: Karol Zajkowski - Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Ks. Piotra Skargi w Kobylinie Borzymach
Zofia Kowalewicz - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku
Gabriela Łapuć - Przedszkole Samorządowe nr 40 - Wesołej Ludwiczki w Białymstoku
Wiktoria Lewsza - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku
Amelia Zalewska - Niepubliczne Przedszkole nr 2 w Białymstoku
Michalina Mazewska - Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Promyk z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Białymstoku
Rozalia Kacperska - Przedszkole Samorządowe nr 43 w Białymstoku
Zuzanna Dąbrowska -- Niepubliczne Przedszkole Jasny Cel w Białymstoku
Julia Skrodzka - Przedszkole Samorządowe nr 53 Plastuś w Białymstoku
Magdalena Dąbrowska - Przedszkole Samorządowe nr 53 Plastuś w Białymstoku
Gabrysia Wawiernia - Przedszkole Samorządowe nr 7 w Białymstoku
Oskar Połuszańczyk - Przedszkole Niepubliczne Pod Kasztanem w Białymstoku
Hanna Siemienkowicz - Przedszkole Niepubliczne nr 5 Pod Kasztanem w Białymstoku
Jakub Sokół - Punkt Przedszkolny Promyczki w Białymstoku
Zuzanna Sędzicka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Milena Gromko - Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
Kinga Radaszkiewicz Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
KATEGORIA V - osoby z niepełnosprawnością
I miejsce Aleksandra Kucharczuk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym
I miejsce ex aequo Piotr Bobowski, Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku
II miejsce Mateusz Frankowski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
II miejsce Weronika Kobryńczuk, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
III miejsce Bartosz Masłowski, Oddział Edukacyjno-terapeutyczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mońkach
III miejsce Anna Szwatro, Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku
III miejsce Patrycja Mazur Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku
Wyróżnienia: Adrian Piechowski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Alicja Ciecierska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Daniel Mioduszewski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Przemysław Dec, Oddział Edukacyjno-terapeutyczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mońkach
Anna Purta Oddział Edukacyjno-terapeutyczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mońkach,
Michał Krajewski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Anna Gałązka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
Michał Filipowicz - Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku
Natalia Brzozowska - Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku
Monika Kazimierska - Szkoła Podstawowa nr 46 Specjalna w Białymstoku.